herb BIP - Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie

www.zuk.szczecin.pl

Wydział Usług Cmentarnych

Kierownik - Maria Michalak

tel: 91-4857173, e-mail maria.michalak@zuk.szczecin.pl

Wydział Organizacyjny

Kierownik - Iwona Wasilewska

tel: 91-4857125, e-mail iwona.wasilewska@zuk.szczecin.pl

Wydział Zieleni Miejskiej

Kierownik - Jadwiga Tumielewicz

tel: 91-4857142, e-mail jadwiga.tumielewicz@zuk.szczecin.pl

Wydział Techniczny

Kierownik - Izabela Lipińska

tel: 91-4857124, e-mail izabela.lipinska@zuk.szczecin.pl

Wydział Księgowości

Kierownik - Beata Bilbin

tel: 91-4857139, e-mail beata.bilbin@zuk.szczecin.pl

Wydział Lasów Miejskich

Kierownik - Krzysztof Matuszak

tel: 91-4324851, e-mail krzysztof.matuszak@zuk.szczecin.pl

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Kierownik -

tel: 91-4870281, e-mail

Wydział Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska

Kierownik - Edward Maliszewski

tel: 914857160, e-mail edward.maliszewski@zuk.szczecin.pl

Teatr Letni

Kierownik - Ewa Mrugowska

tel: 91-4873069, email ewa.mrugowska@zuk.szczecin.pl

Zespół Kadrowo-Płacowy

Kierownik - Anna Furga

tel: 91-4857130, e-mail anna.furga@zuk.szczecin.pl

Zespół ds. Controllingu

Główny Specjalista - Jakub Kujath

tel: 91-4857144, e-mail jakub.kujath@zuk.szczecin.pl

Wydział Eksploatacji

Kierownik - Edwin Poddubny

tel. :91-4857148, e-mail edwin.poddubny@zuk.szczecin.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Arkadiusz Ulicki 23-04-2013 10:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 23-04-2013
Ostatnia aktualizacja: Arkadiusz Ulicki 27-09-2017 13:52